۲۲ تیر

بهترین متخصص ارتوپدی تهران

بهترین متخصص ارتوپدی در تهران

اگر به دنبال راهکاری برای یافتن بهترین متخصص ارتوپدی در تهران هستید خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم. هر زمانی که شما آسیب می بینید یا مشکلی و یا بیماری خاصی دارید به دنبال یافتن بهترین پزشک می گردید. کاملاً قابل فهم است که بخواهید بهترین دکتر را پیدا کنید و از وی کمک بخواهید.

با این حال یافتن بهترین دکتر ارتوپد شاید کمی دشوار باشد. متاسفانه در اغلب موارد فرد نمی داند که از کجا شروع کند. بنابراین در این مقاله قصد داریم که منابع معتبر و کاربردی را برای یافتن متخصص ارتوپدی خوب در تهران معرفی کنیم.

دکتر رضا مصطفوی

ارتوپد چیست ؟

یکی از شاخه های پزشکی ارتوپدی است که به تشخیص، مراقبت و درمان بیماری های اسکلتی عضلانی می پردازند. متخصصین ارتوپدی بیماری های اسکلتی و عضلانی را درمان می کنند .

ویژگی های بهترین متخصص ارتوپدی

با پیشرفت علم و تکنولوژی به ویژه در زمینه ارتوپدی یافتن بهترین متخصص ارتوپدی کمی دشوار شده است . گاهی اوقات ممکن است یک جراح غیر ماهر را به دلیل عدم آگاهی و شناخت کافی انتخاب نماییم . به همین منظور برای آشنایی با ویژگی های بهترین متخصص ارتوپدی با ما همراه باشید .

بیمار محور بودن

توانایی برقراری یک ارتباط خوب با بیمار بسیار حائز اهمیت می باشد . در صورتی که یک پزشک بتواند ارتباطی موثر با فرد مراجعه کننده برقرار نماید و اهمیت داشتن بیمار و خواسته های او برای پزشک در اولویت باشد، این امر می تواند از ویژگی های یک متخصص خبره به شمار آید .

تجربه و مهارت پزشک

تجربه پزشک نقش بسزایی در نتیجه جراحی و روند درمان خواهد داشت . برای اطمینان از تجربه و مهارت پزشک می توانید به ارزیابی سوابق متخصص ارتوپدی بپردازید . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهارت پزشک می توانید از  مراجعه کنندگان او اطلاعات کسب نمایید .

موقعیت جغرافیایی مطب متخصص ارتوپدی

با وجود ترافیک های بین شهری خیلی از افراد به موقعیت جغرافیایی مطب پزشک اهمیت خاصی می دهند . در دسترس بودن یکی از ویژگی های مثبت در انتخاب متخصص ارتوپدی است اما باید گفت تنها به موقعیت جغرافیایی اکتفا نکنید و ویژگی های دیگر ایشان را هم مورد ارزیابی قرار دهید .

آشنایی و استفاده از تکنیک های نوین پزشکی

علم پزشکی هر روز در حال پیشرفت است . آشنایی با تکنیک های روز پزشکی و استفاده از آن تکنیک ها در روند درمان و نتیجه حاصل از آن تاثیر بسزایی دارد .

هزینه های جراحی و درمان بیماری های ارتوپدی

اکثر اوقات برخی از افراد ابتدا به هزینه های جراحی دقت بیشتری می کنند در صورتی که بهتر است ابتدا به دیگر ویژگی های متخصص ارتوپدی دقت بیشتری نماید . در نهایت هزینه های جراحی با توجه به عوامل مختلف متفاوت می باشد . لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه های جراحی ارتوپدی بهتر است با یک پزشک مشورت نمایید .

دکتر رضا مصطفوی طباطبایی جراح و متخصص ارتوپدی با بهره گیری از تکنیک های به روز دنیا به درمان این بیماری می پردازند. جهت رزرو وقت قبلی و مشاوره می توانید با شماره ۰۲۱۸۶۱۲۷۴۵۵ تماس حاصل نمائید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام دکتر رضا مصطفوی طباطبایی ایشان مراجعه کنید.

بهترین جراح ارتوپدی در تهران

واژه بهترین کاملاً قراردادی است. برخی از جراحان زمان زیادی را صرف تحقیق و بررسی می کنند و معمولاً شناخته شده تر هستند. برخی از جراحان جراحی های تخصصی تر و پیچیده تری را انجام می دهند. برخی از جراحان ارتوپدی با باشگاه های ورزشی فعالیت می کنند و در حوزه درمان آسیب های ورزشی تخصص بیشتری دارند. بنابراین تعریف واژه بهترین کمی دشوار می شود.

در ابتدا باید بدانید که برای یافتن بهترین جراح ارتوپدی در اغلب موارد نیازی به مسافرت به مکان های دور نیست. متخصصان ارتوپدی با تجربه بسیاری در شهرهای مختلف وجود دارند. بهتر است که در صورت امکان متخصص ارتوپدی که به محل زندگی شما نزدیک تر است انتخاب کنید تا برای معاینات بعد از جراحی نیازی به طی مسافت های طولانی نباشد. ولی متاسفانه گاهی نیاز است تا برای مراجعه به بهترین متخصص ارتوپدی، مسافت های طولانی تری طی شود.

معمولاً رایج ترین جراحی های ارتوپدی مانند جراحی تعویض مفصل لگن و تعویض مفصل زانو توسط جراحان، به دفعات بیشتری انجام می گیرد. ولی با این حال در مورد اینکه جراحی مربوطه چند بار توسط پزشک مورد نظرتان انجام گرفته است، بهتر است که اطلاعات لازم را کسب نمائید.

جراح و متخصص ارتوپدی چه درمان های را انجام می دهد ؟

در واقع متخصص ارتوپدی به بررسی مشکلات اسکلتی و عضلانی می پردازد و در صورت لزوم و با توجه به شرایط بیمار به درمان بیماری های ارتوپدی از طریق جراحی و یا بدون جراحی می پردازد .

دکتر رضا مصطفویجراح و متخصص ارتوپدی چه افرادی را درمان می کند ؟

متخصص ارتوپدی می تواند تمامی افراد در هر محدودیت سنی اعم از نوزادان، کودکان، ورزشکاران و افراد پیر در شرایط مختلف درمان کنند . آنچه بسیار اهمیت دارد این است که در صورت مشاهده هر نوع مشکل و یا علائمی بدون اتلاف وقت به پزشک مراجعه نمایید تا از پیشرفت بیماری بکاهید .

دکتر ارتوپد خوب در تهران

اگر به دنبال دکتر ارتوپد خوب در تهران می گردید می توانید از منابع اینترنتی استفاده نمائید. در حالی که منابع اینترنتی برای یافتن بهترین پزشکان منبع خوبی هستند ولی باید احتیاط لازم را در این زمینه داشته باشید. در اکثر موارد دکتر ارتوپد خوب توسط فیزیوتراپیست یا دیگر پزشکان معرفی می شوند. بیمار می بایست با پزشک خود احساس راحتی کند و بتواند مشکلات خود را به وی بگوید. همچنین پزشک باید بتواند به صحبت های بیمار به دقت گوش دهد و بهترین روند درمانی را برای وی در پیش بگیرد.

اگر درباره پزشک خود احساس خوبی ندارید و یا حس می کنید که دکتر مورد نظرتان نیست، اشکالی ندارد. حتی اگر افراد دیگری آن پزشک را تائید کرده باشند شاید شما با آن پزشک راحت نباشید و این مساله کاملاً طبیعی است. پیدا کردن دکتر مناسب مورد بسیار مهمی می باشد بنابراین برای این موضوع زمان کافی بگذارید.

نتیجه گیری

برخی برای پیدا کردن پزشک مناسب زمان زیادی صرف می کنند که در صورتی که از حد بگذرد می تواند کمی آزاردهنده شود. ولی باید بدانید که این مورد زمان بر است و ارزش دارد زیرا هزینه های که برای جراحی های ارتوپدی صرف می شود تقریباً بالا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به متخصص ارتوپدی در غرب تهران مراجعه نمایید .

منبع : https://www.verywellhealth.com/who-is-the-best-orthopedic-surgeon-2548688

پاسخ

5 + 4 =

Call Now Button